Agnieszka Szałkowska - stomatologia Mokotów

Moje wieloletnie doświadczenie w stomatologii przekonało mnie, że najlepsze efekty dentystyczne osiąga się kiedy coś zrobi się samemu, zgodnie z przysłowiem jeżeli chcesz coś zrobić dobrze zrób to samemu. Lekarz stomatolog Agnieszka Szałkowska - oferuję Państwu swoje doświadczenie i wiedzę. Wychodzę z założenia, że możliwa jest najwyższa jakość produktów stomatologicznych oraz usług w przystępnej cenie. Doktor Agnieszka Szałkowska mówi: Nasz gabinet ze względu na brak dużej ilości personelu może zaoferować atrakcyjne ceny, zachowując najwyższą jakość usług.

Stomatolog Mokotów ul.Chocimska 12 doktor Agnieszka Szałkowska. W naszym gabinecie oferujemy przede wszystkim zabiegi ze stomatologii zachowawczej jak i protetyki. Subtelny gabinet pozwala bardziej skupić się na pacjencie i jego komforcie. Jestem do Państwa dyspozycji lekarz stomatolog Agnieszka Szałkowska.

Stomatologia Mokotów

 

lek. stomatolog Dorota Lewandowska
Godziny przyjęć:
PONIEDZIAŁKI i ŚRODY
w godz. 15.oo - 19.oo
WTORKI i CZWARTKI
w godz. 9.oo - 13.oo

Agnieszka Szałkowska - lek. stomatolog Chocimska 12

 

lek. stomatolog Agnieszka Szałkowska
Godziny przyjęć:
WYŁĄCZNIE DRUGA SOBOTA MIESIĄCA
w godz. 11.oo - 17.oo

Agnieszka Szałkowska - Stomatolog Mokotów

więcej

Serdecznie zapraszam do naszego gabinetu Chocimska 12 - Agnieszka Szałkowska - lekarz stomatolog.
Jestem do Państwa dyspozycji w gabinecie oraz telefonicznie jeżeli chcielibyście Państwo zmienić godzinę czy datę wizyty na inną proszę o kontakt na poniższej numery telefonu. Uważam że wizyta u dentysty powinna być bezstresowa dla pacjenta i pozbawiona bólu. Do dyspozycji posiadamy w gabinecie nowoczesne środki farmaceutyczne oraz nowoczesny sprzęt dentystyczny a dodatkowo służymy Państwu naszym doświadczeniem i wiedzą zdobytą na studiach i podczas praktyki stomatologicznej. Serdecznie zapraszam Agnieszka Szałkowska stomatolog.

Piękne zęby

OFERUJEMY
pełne leczenie
w stomatologii zachowawczej
oraz
szeroko pojętej protetyki,

Zdrowe dziąsła

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
Higiena jamy ustnej to nie tylko zęby ale także i dziąsła

Dorośli i dzieci

Dorośli i dzieci
Zapraszamy zarówno dorosłych jak i dzieci, posiadamy doświadczenie w przyjmowaniu zarówno dorosłych jak i najmłodszych pacjentów