Dorota Lewandowska - stomatolog Mokotów

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie zapraszam Państwa do naszego gabinetu stomatologicznego - lekarz stomatolog Dorota Lewandowska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu gabinetu stomatologicznego oraz leczenia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków stomatologicznych. Ze względu na duże doświadczenie zarówno z okresu studiów jak i późniejszej praktyki w gabinecie, służymy Państwu najwyższymi kwalifikacjami stomatologicznymi.

W naszym gabinecie stomatologicznym - Dorota Lewandowska - Chocimska 12 - stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość używanych materiałów stomatologicznych i protetycznych oraz na bardzo dużą dokładność wykonywanych usług. Wiemy jak ważna jest dokładność w stomatologii i dlatego w naszym gabinecie nie napotkacie Państwo na pośpiech jak w wielkich sieciowych przychodniach. Serdecznie zapraszam lek.stomsatolog Dorota Lewandowska

Dorota Lewandowska - lek. stomatolog Chocimska 12

 

lek. stomatolog Dorota Lewandowska
Godziny przyjęć:
PONIEDZIAŁKI i ŚRODY
w godz. 15.oo - 19.oo
WTORKI i CZWARTKI
w godz. 9.oo - 13.oo

Lekarz stomatolog Agnieszka Szałkowska

 

lek. stomatolog Agnieszka Szałkowska
Godziny przyjęć:
WYŁĄCZNIE DRUGA SOBOTA MIESIĄCA
w godz. 11.oo - 17.oo

Dorota Lewandowska - stomatolog ul. Chocimska 12

więcej

Zapraszamy do naszego gabinetu Chocimska 12 Dorota Lewandowska zarówno osoby dorosłe jak i najmłodszych pacjentów. Wiemy jak bardzo stresująca może bycć pierwsza wizyta u dentysty dla dziecka, dlatego zawsze mamy odpowiednią ilość czasu przeznaczoną dla każdego małego pacjenta. W naszej pracy - mówi doktor Dorota Lewandowska - stosujemy połączenie wiedzy zdobytej na specjalistycznych studiach, doświadczenia nabytego w pracy od ponad 10 lat jak i ciągłe szkolenie w celu podnoszenia swoich umiejętności dla Państwa wygody i zadowolenia ze świadczenia przez nas usług. Decydujac się na protetykę czy leczenie stomatologiczne w naszym gabinecie możecie mieć Państwo pewność, że wykorzystujemy najnowsze materiały medyczne i najnowsza wiedzę. Serdecznie zapraszam do kontaktu z naszym gabinetem telefonicznie pod numerem: 501 437 905 Dorota Lewandowska. Jeżeli w danej chwili nikt nie odebrałby telefonu prosimy o pozostawienie wiadomości an poczcie głosowej, która pozwoli nam oddzownić do Państwa.

Profilaktyka

Dla zdrowych zębów bardzo ważna jest profilaktyka czyli dokładne szczotkowanie zębów przynajmniej kilka razy dziennie po posiłkach, czynność ta wydaje się taka prosta a jednak wiele osób o niej zapomina. Dodatkowo czyszczenie nitką dentystyczną przerw między zębami i już możemy być spokojni, że nasze zęby będą miały się o wiele lepiej.

Leczenie

Bardzo ważne jest żeby od czasu do czasu (dla niektórych to będzie raz na pół roku dla innych raz w roku), udać się na wizytę kontrolną do stomatologa. Zawsze lepiej jest wykonać uzupełnienie w zębie które jest małe niż leczyć zęba który jest już cały objęty np pruchnicą.

Kontrole

Kontrolne wizyty są tym co po zakończonym leczeniu należy koniecznie uczynić. Nawet gdy mamy już wszystkie zęby wyleczone, trzeba koniecznie pamiętać o kontrolnych wizytach co jakiś czas. Skoro wcześniej mieliśmy jakieś problemy z zębami to prawdopodobnie dalej prowadząc ten sam tryb życia, one mogą wrócić i należałoby kontrolować stan swojego uśmiechu aby ewentualne leczenie było szybkie i małostkowe.