Stomatologia Mokotów - Dorota Lewandowska i Agnieszka Szałkowska

Zarówno w trakcie studiów jak i późniejszej praktyki w gabinecie zauważyłyśmy pewną zależność a mianowicie, że jeżeli coś ma być naprawdę dobrze i dokładnie zrobione to najlepiej wykonać to samemu. Dlatego jesteśmy zwolennikami małych gabinetów stomatologicznych w których pacjent ma bezpośredni kontakt z tym samym stomatologiem. Wiemy jak ważne w przypadku wizyty u stomatologa jest odpowiednie wysłuchanie pacjenta i bezbolesne wykonanie tego co trzeba w najwyższej jakości ale w atrakcyjnej cenie.

Stomatolog Mokotów ul.Chocimska 12 D. Lewandowska i A. Szałkowska zapraszamy. Oferujemy Państwu przede wszystkim stomatologię zachowaczą oraz protetykę. W naszym gabinecie stomatologicznym skupiamy się na Państwa potrzebach a leczenie stomatologiczne przebiega w pełnej zaufania spokojnej i bezbolesnej atmosferze.

Dorota Lewandowska Stomatolog Mokotów

 

lek. stomatolog Dorota Lewandowska
Godziny przyjęć:
PONIEDZIAŁKI i ŚRODY
w godz. 15.oo - 19.oo
WTORKI i CZWARTKI
w godz. 9.oo - 13.oo

stomatolog Agnieszka Szałkowska Mokotow Chocimska 12

 

lek. stomatolog Agnieszka Szałkowska
Godziny przyjęć:
WYŁĄCZNIE DRUGA SOBOTA MIESIĄCA
w godz. 11.oo - 17.oo

Stomatolog Mokotów ul. Chocimska 12

więcej

Dobry stomatolog zna swojego pacjenta, wie czy dane przebarwienie na jego zębach jest do natychmiastowego leczenia czy można z tym jeszcze poczekać. Dobry stomatolog wie czy pacjent prosi zawsze o znieczulenie czy oferować je tylko w poważniejszych zabiegach. Dlatego stomatolog z ogromnej przychodni sieciowej nie pozna swoich pacjentów tak jak my znamy Państwa. Sami wiemy jak bardzo potrzebny jest dobry kontakt na każdym kroku naszego życia, czy fachowy doradca w sklepie czy właśnie wysokiej klasy stomatolog.

My prowadzimy każdego swojego pacjenta we wszystkich zabiegach, znamy naszych pacjentów a pacjenci znają swojego stomatologa. Wiemy że temat leczenia zębów jest dla wielu osób szczególnie starszych tematem drażliwym, dlatego tak ważne jest żeby stomatolog znał swojego pacjenta, jego obawy i lęki i pomagał w podejmowaniu decyzji stomatologicznych jak przyjaciel i doradca a nie jak pracownik wielkiego konsorcjum medycznego. Zaufany stomatolog jest doradcą pacjenta i nie namawia na drogie zabiegi tylko dlatego, że taka jest polityka jakiejś wielkiej sieciowej przychodni. U nas w gabinecie proponujemy zabiegi stomatologiczne i protetyczne pacjentom tylko takie, na jakie sami byśmy się zdecydowali.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym gabinetem: Stomatolog Mokotów Chocimska 12 Dorota Lewandowska i Agnieszka Szałkowska

piękne zęby

MOŻLIWE W KAŻDYM WIEKU
Piękny uśmiech i piękne zęby są w obecnych czasach możliwe w każdym wieku. Nalezy jedynie dobrać odpowiednie metody dla ich utrzymania. Mogą to być licówki, koronki czy protezy lub implanty. Wszystko zależy od konkretnej osoby. My pomożemy Państwu w naszym gabinecie stomatologicznym podjąc odpowiednią decyzję.

dziąsła

DBAJMY O ZDROWIE
W higienie jamy ustnej poza zębami, ważne są także dziąsła. Należy o nie dbać, pielęgnować je, utrzymywać w czystości i kontrolować co jakiś czas przy okazji wizyty u stomatologa.

dzieci i dorośli

JESTEŚMY TAKŻE DLA NAJMŁODSZYCH PACJENTÓW
Szanowni Państwo , jesteśmy także w naszym gabinecie stomatologicznym do dyspozycji najmłodszych pacjentów. Wiemy jak ważna jest peiwrsza wizyta z małym dzieckiem u stomatologa, dlatego przywiązujemy do niej ogromną wagę.